KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Rödkrita 12376112

nr 1237 6112

Rödkrita

Fredrik Philip Klingspor (1761-1832), Signerad, daterad 1776, "Upsala", flickporträtt, 46x35

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.800 kr

måndag 25 februari 2019
kl 20:02:05

Upsala-Ekeby